Prezentowany produkt to żel do mycia firmy MoviGO. Powiem szczerze, że zawsze podchodziłem sceptycznie do tego typu produktów. Zawsze po treningu myłem się żelami znanych marek które kupimy w każdym sklepie. Jednak zmieniło się to – dzięki uprzejmości firmy MoviGo miałem możliwość przetestowania ich produktu.

Zacznijmy od początku.

Czyli unboxing!

Jak widać już samo pudełko zachęca do zobaczenia co czeka na nas w środku. I oczywiście jest skierowane do zachlorowanych ludzi, co nam osobiście się podoba. Dostaliśmy dwa żele, dwa czepki i kilka próbek, które zdecydowaliśmy się rozdać znajomym. I to nie tylko tym co trenują pływanie. Był też bardzo miły list. To pokazuje tylko, że firma wie jak należy traktować klienta. Duży plus!

Po za tym, że opakowanie jest świetnie wystylizowane i z super namalowaną instrukcją, to skład chemiczny jest wręcz idealny dla naszej skóry.

Każdy kto używał żelu mówił, że ma świetny zapach. I tak rzeczywiście jest!

To co zauważyłem po kilku dniach stosowania produktu, to to że moja skóra jest mniej wysuszona przy trenowaniu dwa razy dziennie w chlorze. Póki co jest świetnie.

No i tutaj pojawia całe główne zadanie naszego testowanego produktu.

Czy usuwa zapach chloru?

Myjąc się „zwykłymi” żelami po treningu, przywykłem, że nawet po kilku godzinach od treningu można poczuć ode mnie chlor. I tutaj pojawia się największe zaskoczenie. Szczerze, aż sam nie mogłem w to uwierzyć. Po pierwszym umyciu wąchałem skórę kilkukrotnie szukając zapachu chloru. Dla potwierdzenia pytałem swoich znajomych czy czują, że byłem dzisiaj na basenie. Odpowiadali, że nie da się tego wyczuć

Plusy:

  • świetnie nawilża i łagodzi skórę
  • usuwa zapach chloru
  • do używania dla każdego
  • ekonomiczne opakowanie, które starcza na długo

Dla kogo?

  • Idealny dla pływaków i pływaczek, którzy po skończonym treningu chcą iść na randkę, ale nie chcą aby ich perfumy zmieszały się z chlorem.
  • Dla osób aktywnych fizycznie w każdej dyscyplinie sportowej.

Na co uważać ?

Na pewno powinniśmy uważać na to, że po użyciu żelu ktoś może nam nie uwierzyć że w ogóle byliśmy na jakimkolwiek basenie!

Z czystym sumieniem możemy Wam polecić ten produkt.

Mamy nadzieje że w przyszłości jeszcze usłyszycie o współpracy zachlorowani.pl z letsmovigo.com

Kategorie: Produkty